Twitter Fleets Özelliği
Twitter Fleets Özelliği

Diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılmaya başlayan hikaye özelliği, şimdi ise Twitter'da yeni bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Twitter hikaye özelliği Fleets’i, kullanıcılarla buluşturarak anlık paylaşım yapmalarını sağlamaktadır. Twitter Fleets özelliği ile ilgili merak edilen tüm bilgileri yazımızda sizlerle paylaşacağız. Twitter Fleets Türkçede Filolar şeklinde çevrilmektedir.

Twitter Fleets Özelliği İle İlgili Merak Edilenler

Hayatımıza ilk defa Snapchat de giren hikayeler, diğer sosyal medya platformlarının ardından Twitter'da da karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere hikayeler, anlık paylaşımlar olarak 24 saatlik bir süreyi kapsamaktadır. Twitter Fleets Özelliği de 24 saat içinde kaybolacak fleet’leri kapsamaktadır. Fleet’ler, Instagram’da olduğu gibi uygulamanın üst kısmında yer alan alanda yuvarlak şekilleri ile sıralanacaktır. Ayrıca Twitter uygulamasında beğendiğiniz herhangi bir Tweeti, profilinizde Fleets olarak da paylaşabilme imkânınız olacaktır.

Twitter Fleets Nasıl Kullanılır? Nasıl Fleet Atılır?

Twitter hikaye özelliği Fleets, kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Twitter kullanıcıları, oluşturdukları fleet’leri özelleştirerek çeşitli efektler, arka plan ve özgün metinlerle paylaşabileceklerdir. Fleets olarak, video, tweet, fotoğraf paylaşabilir ve takipçilerinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Platformda beğendiğiniz bir tweeti paylaşmak istiyorsanız yapmanız gereken, tweetin alt kısmında yer alan butondan paylaş seçeneğini tıklamanız ve fleet’de paylaş seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra bu fleet’e istediğiniz metin veya efektleri koyarak daha da zenginleştirebilirsiniz. Twitter'ın yaptığı açıklamaya göre yakın zamanda Fleets’e bazı yeni özelliklerde gelecektir. Bu özellikler arasında çeşitli çıkartmalar ve Instagram’da olduğu gibi canlı yayın özelliği yer almaktadır. Twitter’da direkt mesaj alma seçeneğini aktifleştirmeniz, takipçilerinizin fleet’lerinize cevap vermesini sağlayacaktır. Takipçileriniz paylaştığınız fleet’lere cevap vermek istiyorlarsa, size direkt mesaj gönderebilirler, emoji gönderebilirler yada paylaştığınız fleet’in üzerine tıklayarak emoji gönderebilirler.

İlginizi çekebilecek yazılar:

Instagram Hesabı Geçici Olarak Kitlendi Nedir?

Instagram Konum Ekleme

Instagram Oops An Error Occured Hatası Nedir?

Instagram IGTV Kullanmak Ücretli midir?

Instagram’da Gönderiler Yorumlara Nasıl Kapatılır?

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip