Instagram Postu Nasıl İndirilir?
Instagram Postu Nasıl İndirilir?

Instagram uygulaması üzerinden hem fotoğraf hem de video indirmek mümkündür. Peki, Instagram postları nasıl indirilir?

Instagram postu indirme işlemi için bilmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu noktaları uyguladığınızda Instagram'da paylaşılan fotoğraf ya da videoları indirebilirsiniz.

  • Öncelikle telefonunuza ınstasave uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ardından bu uygulamaya giriş yaparak, Instagram uygulaması üzerinden indirmek istediğiniz herhangi bir postun url'sini almalısınız.
  • Bunun için ilgili gönderinin sağ üst köşesinde üç nokta simgesinden, gönderinin url'sini kopyalama seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  • Ardından indirdiğiniz ınstasave uygulamasına girdiğinizde, url'sini aldığınız gönderiyi görebilirsiniz. Instasave uygulamasında downland seçeneğine tıklayarak ilgili Instagram postunu indirebilirsiniz.
  • Instagram postu indirebilmenin diğer bir yolu ise, tarayıcınızdan downloadgram sitesine girip, arama kısmına gönderinin url'sini yapıştırarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Postu Nasıl İndirilir?

Tarayıcınız üzerinden başka bir siteye ihtiyaç duymadan Instagram uygulamasından fotoğraf ve video indirebilmeniz mümkündür.

  • Öncelikle tarayıcınızdan Instagram uygulamasına giriş yapmalısınız.
  • İndirmek istediğiniz fotoğraf ya da videoya tıklamalısınız.
  • İlgili gönderinin adres çubuğundaki linkinin başına 0 koymalısınız ve ardından enter'a basın.
  • Karşınıza gelen sayfada indir seçeneğine tıklamalısınız.
  • Daha sonra videoya sağ tıklayarak, kaydet demelisiniz.

Bu yöntem sadece bilgisayarda yapılabilmektedir. Mobil cihazınızda bu işlemi yaptığınızda sadece gönderileri izleyebilmeniz mümkün olacaktır yani indirme işlemi yapamazsınız.

Telefonlarda Instagram Postu İndirme Uygulaması Kullanmak Güvenli Midir?

Instagram kullanıcılarının çoğu Instagram postu indirme işlemini telefonlardan yapmaktadır. Android ya da iOS video ve fotoğraf indirme uygulamalarını kullanabilmek için uygulamada hesabınıza giriş yapmanız istenebilir. Bu durum hesabınızın güvenliğini tehlike altına sokabilmektedir. Instagram uygulaması olası güvenlik tehditlerinden kullanıcıları korumak için sürekli güncellemeler yapmaktadır. Yukarıdaki bahsettiğimiz video ve fotoğraf indirme yöntemlerini uygulayarak indirme işlemini yapabilirsiniz. Hesap güvenliğinizi tehlikeye sokacak bir program yerine yukarıda ki yöntemleri denemelisiniz.

İlginizi çekebilir: instagram takipçi satın al

Instagram

Instagram takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Twitter

Twitter takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Tiktok

Tiktok takipçi satın al garantili ve gerçek takipçiler ile en hızlısı burada!

Sipariş Takip